| BoboDafuq a întrebat:

Looool. deci va ziceam despre un baiat cu care vorbeam nonstop dar se distantase de o perioada iar de 2 zile nu imi mai raspundea la mesaje, la nimic [fara motiv, nu ne certasem]. Astazi am aflat ca este cu o fata de a 8a. [si eu si el suntem a 9a] si nu ma asteptam. nu pot sa zic ca sunt o mare frumusete, sunt doar ok iar cu acea fata nu prea se potrivesc. Probabil s-au combinat pentru ca ea e numai cu counter strike si jocuri de genul. Apropo eu am refuzat sa ies cu el de cateva ori din anumite probleme si cand l-am chemat eu afara a spus ca iesim dupa teze.A si zilele trecute spunea o fata ca au iesit impreuna [acest baiat si 'noua iubita' cand el parca zicea ca nu are timp] Cand dracu sa iesim dupa teze ca e cu acea fata. Cel mai tare ma doare ca eram asa apropiati si m-a lasat dintr-o data si fac pariu ca ma placea... tin enorm de mult la el si m-am saturat sa tot plang ca proasta. Ce pot face? va rog mult sa ma ajutati. Apropo eu nu prea vorbeam cu el la liceu. mai mult pe net... si i-am dat si ieri mesaj dar nu a raspuns oh go on de ce face asa? straight face chiar asa de greu e sa zica macar 'lasa-ma in pace'?

Răspuns Câştigător
| Crinutza24 a răspuns:

Ai dreptate, macar ar fi putut sa-ti zica nu mai vreau sa vorbesc cu tine, mi-am gasit pe altcineva cu care sa ies sau ceva de genul, nu sa afli tu ca el iese cu alta cand de fapt tie iti spunea ca va veti intalni dupa teze. Acesta a fost doar un motiv dupa parerea mea. Cred ca ar trebui sa incerci sa treci peste, probabil nu era pentru tine. Bafta in continuare, stiu ca e greu pentru ca ti-ai facut sperante si nu te asteptai la asa ceva dar asa e viata uneori.Incearca sa-ti gasesti alte preocupari si sa nu te mai gandesti la el. Sper ca te-am ajutat macar putin happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

So fi plictisit de tine!