| Insurgent a întrebat:

Lumeee va rog mult raspundeti-mi la intrebare asta! Chiar am nevoie >:

deci luna viitoare ma duc in timisoara sa'mi iau chitara[acustica] dar nu prea cun orasu deci ziceti-mi plzz mai detaliat de unde sa'mi iau sh chestii?

Ms mult :X

Fundoi.

1 răspuns:
| dydy1992 a răspuns:

Heii happy Pai o chitara costa intre 269, 000 RON tongue
Cineva vine chitara acustica...Str. Gheorghe Doja nr. 6, Timisoara, Tel.: 0256 494 590 happy iar de magazine te poti interesa de oamenii de acolo...am fost in Timisoara pentru. un IPhone tongue Si mi-au aratat niste oamenii, magazine dragutse de telefoane tongue Deci te'ai putea interesa de la ei happy