| Elena1234456 a întrebat:

M-am certat cu una din cele mai bune prietene dintr-o prostie, pentru ca pur si simplu nu mi-am putut tine gura.Am scris acest articol pe blogul personal: http://sol3.wblog.ro/2010/02/22/prea-tarziu/ - sa il dau sa il citeasca? Ce parere aveti? Puteti lasa si un comentariu va rog, poate daca o sa vada si parerea altor oameni o sa ma ierte :(. Multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| Ea12345 a răspuns:

Am lasat un comentariu la articol.EU cred ca daca i l-ai arata ai mai convinge-o.Eu te-as ierta, mai ales daca as tine mult la tine. Dar nu ai precizat... dc v-ati certat?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 explică:

Am vorbit, dar se uita prin mine, nu ma saluta.

| Elena1234456 explică:

Multumesc mult happy. Pai mi-a spus niste chestii care i-a spus o alta prietena de-a iei si eu m-am scapat la cine nu trebuia sad.

| Silvia a răspuns:

Mai mult decat sa ii dai sa citeasca, vorbeste tu cu ea.

| anytha13 a răspuns:

Eu zic sa ii arati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-am citit, dar vorbeste cu ea. In scris, poti lasa loc de subinteles, si probabil nu ai vrea asta.