| gyamica a întrebat:

M`am desp de prietenul meu aqcum 4 luni si inca`l mai inbesc si el mai tine la mine, dar are gagiqa.si cate`va zile am iesit afara ai m`a sarutat ce`ar trebui sa faqstraight face?

thinking

Răspuns Câştigător
| Eu4EverX a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa incerci sa il uiti...cunosc foarte bine acest gen de baieti care doar se joaca cu sentimentene noastre...mai bine nu cazi in plasawinking

Sucees:*!

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Mai intai scrie mai clar te rog.

In al doilea rand, intreaba-l daca vrea sa va impacati. Oricum tipa cu care este acum inseamna zero barat pentru el daca te-a sarutat pe tine fiind cu ea.
Bafta. happy

| HBK a răspuns:

Inseamna ca relatia cu acea fata este doar de fatada.Si nu semnifica nimic pentru el. Vorbeste cu el cat se poate de serios si spune-i ce simti. Dar ai grija sa nu se intample si acelasi lucru cu tine cum a fost cu fata cealalta. Ori este cu tine, ori nu.

| NoNameToday a răspuns:

Daca tine la tine de ce are iubita? Acum, cel mai bine ar fi sa incerci in continuare sa il uiti, nu il baga in seama, nu il suna pentru ca nu merita.Asa am facut si eu si m-am ars pana la urma, dandu`mi seama ca e un mitocan.Sa ramana cu prietena lui daca cu tine nu e in starehappy

| amadeus a răspuns:

Nu stiu ce sa zic... poate relatia voastra mai merita o sansa!