| JucatorMT2 a întrebat:

M-am luat un nou telefon Samnsung c3300K si cand imi bag jocuri prin bluetuth nu-mi merge niciunul... ce sa fac? Daca stiti voi problema add:steaua_yo2009@yahoo.com in lista voastra de messhappysau lasati mesaj aici. Dau funda caruia ma ajuta.

1 răspuns:
| Radioactive a răspuns:

Telefon ca ala am si eu. Si nu cred ca problema poate fi rezolvata oricum. Si eu am incercat. De muuulte ori. De la prieteni si de pe calculator. Dar nimic. Totusi, succes in continuare!