| mbstm a întrebat:

M-am sarutat cu un baiat dar nu stiu daca suntem impreuna. Cum ar trebui sa reactionez cand il vad?

Răspuns Câştigător
| HustlerM a răspuns:

Am fost in aceeasi situatie ca si tine acum 2 luni laughing, singura diferenta e ca eu sunt baiatul. Nici noi nu stiam daca suntem impreuna, dar cand am vazut-o a doua zi (eram intr-o tabara), m-am asezat pe fotoliu langa ea si am mai sarutat-o de cateva ori. Totul a tinut cat timp a fost tabara. Du-te la el si saruta-l, daca accepta: distreaza-te ( sau poate vreti o relatie serioasa ), daca nu: asta e, mai sunt baieti in lume laughing. Sunt misto distractiile astea adolescentine. Succes!winking

2 răspunsuri:
| Rahzy a răspuns:

Poarte-te natural si vezi ce reactie are elwinking

| MonsterEnergy a răspuns:

Ieşi acasă.