| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a întrebat:

Ma ajutati mi-a iesit 3 cosuri pe frunte ce sa ma fac? nu stiti ceva crema sau de genu?

4 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Da cu spirt pe ele sa se usuce si te speli des cu apa si sapun

| Allegria a răspuns:

Se scrie mi-au iesit.(plural)
nu le stoarce si incearca sa le usuci putin.(putin fond de ten)

Abh
| Abh a răspuns:

Masca cu argila cosmetica zilnic, timp de 1 saptamana, apoi o data pe saptamana. In prealabil se face baie de aburi cu musetel, dupa o curatare temeinica a fetei. Evita sa folosesti sapunuri pentru ca stimuleaza pielea sa secrete si mai mult sebumm. Foloseste o crema demachianta pe baza de plante.

| Abcfunny a răspuns:

@Adelyyy spirtul iti arde fata.

sfatul meu e sa te duci la farmacie sa-ti iei o crema de cosuri (clarisil) nu costa mult.
Eu mi-am luat si am scapat