| kkkk a întrebat:

ajutati-ma va rog! ofer funda sad

1. Ce crema sa imi iau de la magazinul Dm ( sper ca ati auzit de el ) care este buna pentru niste bubite pe frunte? P.S : am auzit ca acolo exista asa ceva.

2. Am incercat cu benzi depilatoare cu ceara sa imi iau parul de sub nas si nu vreti sa stiti ce a urmat.s-a inrosit foarte tare locul si mi-au iesit cosuri. Ce metoda/metode sa folosesc fara sa ma stie nimeni ce fac eu? sad funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| einsteinchen a răspuns:

Vorbeste cu mama ta si apoi cu medicul dermatolog. Nu-ti fie rusine pentru ca de asta a facut o facultate de medicina: sa ne ajute!

Este vorba de fata ta si nu este indicat sa te tratezi prin metoda "incercare si esec".

Daca ai fi dat mai multe detalii (varsta si sex), ti-as fi spus mai multe.