| AngelOnEarth a întrebat:

Colegei mele i-au iesit multe cosuri pe frunte. Pe fata nu are, dar fruntea este plina. Cred ca are o forma de acnee... Stiti vreun medicament sau crema care sa functioneze, dar sa nu fie prea scump? I-am spus sa mearga la dermatolog, dar nu vrea sa mearga singura, iar parintii ei nu o prea iau in seama.

Răspuns Câştigător
| ionikaa a răspuns:

Depinde ce ten are... zii sa mearga la un magazin dintrala cu produse naturale creme chestii am uitat cum se cheama ca nu mai stau de mult in Romania cred ca plafar daca nu ma insel...si vezi ca este o crema cu ulei de salvia si sulf. e foarte buna dar cum ti-am zis depinde si de ten, si nu e scumpa pana in 15 ron