| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Ma enerveaza la culme baietii astia de la noi din clasa si uneori si unele fete care ele se cred gen" eu stiu tot, sunt magnifica tu esti un rahatel" si plus ca ele se cred si cine stie ce. Di nu stiu ce replici le-as putea da daca ma supara ceva din partea lor cu tupeul ala fantastic pe care-l are una si plus ca ce idioti avem noi in clasa... >Help?-Funda.

Răspuns Câştigător
| ali_8949 a răspuns:

Oamenii aceia nu conteaza, deci nu trebuie sa iti pese de ei, iar daca vin sa te supere, da-le replici la mistohappy