| Fineness a întrebat:

Ce replici usturatoare i-ati adresea cuiva care va enerveaza la culme? Dau funda! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Colgate a răspuns:

Pai...Incepi si tu sa-l enervezi sau daca e chiar asa
spune-i asta:Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura. Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni. Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi. Daca ma cobor la mintea ta dau de petrol...
Ia cante la alta masa, sau vrei sa primesti o portie de pumni in plus
Cam atat!
Bafta!(Regulile Colgate 1. Daca auzi aceste raspunsuri nu inseamna ca trebuie sa iasa cu sange)

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și de ce ar trebui să-l bag și în seamă? Omul deștept cedează primul.
Pa, pa.

| ROB3RT89 a răspuns:

Depinde de situatie, nu prea stau sa imi pun mintea cu oricine, indiferenta doare cel mai tare(cica)Dar crede-ma ca sunt cate uni care chiar te enerveaza la culme...Cum sa te apti sa nu-i dai una sau sa-i zici ceva de dulce?!

| FucktheSystem a răspuns:

Dacă nu-i bagi în seamă îi doare mai atre decât orice jignire...

| Trolli a răspuns:

Nu i-as spune absolut nimic. Ignoranta e cea mai buna arma de razbunare.

| noneatza a răspuns:

Cea mai usturatoare replica e indiferenta,fate ca te doare fix acolo de el,fate ca nu il auzi, nimic nu o sa supere pe cineva mai mult decat asta, te asigur big grin.