| LolitaLo a întrebat:

Este la mine in calsa o fata care tot comenteaza gen : ce urat ii sta parul la aia, ce urat se imbraca, ce grasa / slaba ii... si se considera cea mai frumoasa din clasa desi nimeni „ nu a pus. o" ( desi nu spun ca e urata da nici cea mai frumoasa nu. i ) si ma enerveaza la culme...Cum as putea sa ii dau niste replici sa. i taca o data guraangryDa. ti. mi niste replici va roghappySi si un baiat tot la fel comenteaza la altii si ii face in toate felurilehappyVa rog ajutati.mahappyFunditahappy

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Razi - este cel mai bun leac - bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o baga in seama
Cel mai bine ignor-o...vei vedea ca nu va mai zice nimic happy