| ILoveRedAngel a întrebat:

Ma enerveaza persoanele de aici care dupa fiecare raspuns zic "Funda?" Si chiar din potriva nu le dau.Pe voi?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Desigur.Chiar si la intrebarile care le pui de ex Buna ce faceti? at unele persoane zic Bine Funda? Mi se pare ff enervant dar obisnuieste-te.

4 răspunsuri:
| maryy a răspuns:

La fel. Mie imi dau impresia ca raspund numai pentru funda...si ca raspunsul lor e dat mai la abureala. Daca nu ar mai spune acest cuvant ar parea mult mai seriosi si interesati de problemele persoanei respective. Cel putin imi par mai educate persoanele care raspuns foarte simplu si isi dau cu parerea...

| BadBoyCristy a răspuns:

Bate palma si eu la feltalk to the hand. Ma-nerveazaat wits' end!

| Betty_7297 a răspuns:

Da, si pe mine.

| IIOverII a răspuns:

Mda cam asa e... E cam enervant