| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi nu va enerveaza persoanele pesimiste, negativiste?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu ca ma enervează,parerea mea este ca nu gandesc rational, eu incerc sa fiu la mijloc, cel mai amuzant este ura virtuala =sa vezi ca prostia romaneasca nu are limite, este infinita, nelimitata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Le-aș bate cu șiretul de la pantofi.

| ywar a răspuns:

Am si eu in departamentul meu si unora le sunt sef si ii stiu pe unii ca pe apa. I-as bate de s-ar caca pe ei. Dar, le iau apararea in fata superiorilor ca sunt ai mei si nu las sa-i calce nimeni in picioare pentru ca au titudinea pe care o au. De restul ii regulez eu cat am chef. Dar le si dau curaj.

Răspuns utilizator avertizat
| Osneros a răspuns:

Ma enerveaza? Nu. Sunt proaste? Da.

| xeum a răspuns:

Nu, nu ma intereseaza negativismul lor, fiecare decide cum isi cladeste drumul.