| allexx98 a întrebat:

Ma intereseaza un model de scrisoare care trebuie sa o trimit unui prieten pe ori ce subiect si trebuie sa fie destul de lunga si nu am idee ce sa scriu ....va rog o idee ceva?big grin

Răspuns Câştigător
| Dafuqq a răspuns:

Dragul meu prieten,

Salut. Insfarsit am putut sa iau legatura cu tine! Ma bucur nespus de mult
-------------povestesti ce-ai mai facut tu,cu cine te-ai intalnit,cu cine te-ai certat, ce prieteni ti-ai mai facut, etc -----------.
Astept raspunsul tau.
Cu drag,------.

thinking Daca ai ce spune in scrisoare poate fi lunga, daca omiti sa spui unele lucruri care pentru tine ti se par penibile, ar deveni mai scurta decat crezi.
Sper ca te-am ajutat. Daca ti-am fost de folos da-mi o funda tongue