| NomGol a întrebat:

Ma plictisesc ce idei de ce sa fac aveti?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Poţi să îţi faci blog şi să cauţi subiecte interesante despre care să poţi scrie sau stai pe TPU, uită-te la un film, fă-ţi cont pe ow/imvu, fă teste, cheamă o prietenă la tine să faceţi karaoke sau invită-le în oraş/ parc /la o pizza/ cinema/ KFC, fă-ţi o pagină specială pe facebook şi inventează concursuri, pune la Lotto, mergi la biserică şi roagă-te să câştigi la Lotto, mergi la cumpărături, învaţă să faci brăţări(ale prieteniei) cu numele tău/ale prietenelor tale, fă-ţi noi modele pe unghii, fă gimnastică, schimbă-ţi look-ul, citeşte, desenează, găteşte, ascultă muzică, fă-ţi temele.

1 răspuns:
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Sa citesti,sa inveti,sa mananci ceva bun,dulce,sa chitesti niste haine caci precis stau aruncate sau dezordonate pe nu mai stiu ce fotoliu,sa vb cu iubitul,sa gatesti, sa faci curat,sa te plimbi,sa te iuti pe la tarabele cu martisoare,sa-ti face temele,sa compui poezii,sa te uiti la tv,sa asculti muzica,sa canti,sa dansezi,sa stai pe calculator,sa te joci,sa mergi la shopping,sa te machiezi sa de proba,sa probezi haine,sa te joci carti,coarda, sa fci gimnastica, sa speli vasele ...sa vb cu vecina,sa bei o cafea,sa,sa,sa, sa, sa, ...si lista poate continua!