| TinaCristina a întrebat:

Ma plictisesc de mor, nu vreau facebook sau messenger...Daca imi dati vreo idee.

5 răspunsuri:
| DavidTTwowTT a răspuns:

laughing Iesi pe afara, daca n'ai cu cine, intra pe miniclip si joaca-te ceva eu asa fac mai mereu cand sunt plictisit. Pare de copii mici dar mna sunt si cateva jocuri dragute care te scapa de plictiseala. Daca vrei ceva mai hard ia'ti un MMO de pe net si omoara-te pe el laughing. Daca tot nu ai scapat de plictiseala, da drumu la o piesa care iti place, ti'as sugera ceva vesel. Daca nisti asta nu merge, lasa muzica pornita si cauta bancuri pe net laughing

Sper ca te'am ajutat, bafta tongue

| AlexAvram94 a răspuns:

Cea mai buna e: o plimbare pe-afara!

| WhiteFoxxy a răspuns:

Plimba-te cu prietenii, cauta un sport pe care ai putea sa il practici, un instrument la care ti-ar placea sa canti. Poti sa joci si un joc MMORPG, dar ai grija sa nu stai mai mult de 2 ore pe el, altfel creeaza dependenta. Sper ca te-am ajutatwinking

| XxRobbixX a răspuns:

Uita-te la ceva seriale...eu asa fac cand ma plictisesc big grin