| fatadinpadure123 a întrebat:

Mă plictisesc grav, vreau idei de activități, menționez că mă plictisesc repede și aș vrea mai multe dacă se poate.

Răspuns Câştigător
| rânza0veselă a răspuns:

Câteva activități interesante:
Incerci sa desenezi
Colorezi ceva(e relaxantlaughing
Te apuci de un serial(daca vrei recomandari am cateva)
Instalezi un joc amuzant
Iti decorezi camera
Plantezi ceva in ghiveci/gradina daca te lasa parintii
coci paine/biscuiti
Inveti sa faci bratari
Cauti/descoperi muzica noua(incearca chiar si ce nu crezi ca ti ar placea)
Incerci sa inveti cateva cuvinte intr o limba straina
Fa o salata de fructe
Intreaba i pe parintii tai cum era cand erau ei mici
Fa niste temelaughing
Joaca un joc daca ai cu cine
Invata sa coși
Incearca sa pictezi
Incearca sa scrii o poveste
Incepe un jurnal
Atat imi vine in minte pe moment, dar sper ca te am ajutat macar putin. Sper sa te distrezi si sa ti petreci timpul placut❤️

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mers pe jos 2h, bicicleta 2h, joaca cu cainele sau pisica, criogenizare la domiciliu care nu e posibila inca.

| fatadinpadure123 explică (pentru mgtow):

Nu am bicicleta, mi-e frica de câinele meu?, pisica mea zici ca e sălbatică, nu prea am unde sa merg pe jos, și ce e aia criogenizare?

| Elide a răspuns:

Citește,cât mai mult

| fatadinpadure123 explică (pentru Elide):

Nu prea citesc, mă plictisesc repede de asta și chiar nu îmi place nu e o activitate făcută pentru mine?

| Elide a răspuns (pentru fatadinpadure123):

Păcat,nu știi ce pierzi