| FlowerPower69 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un sfat? Nu stiu spre ce domaniu sa ma orientez. Dintr.o persectiva obiectiva ar fi mai avantajoasa facultatea de drept sau cea de arhitectura. Imi plac ambele in mod egal

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru facultatea de drept nu ai nevoie decat de timp sa tocesti.
Pentru facultatea de arhitectura, trebuie sa ai talent, fara de care, nu poti ajunge un arhitect bun.

| Maria5689 a răspuns:

Nu este nimeni in masura sa ia acestă decizie decât tu. Sfatul meu este sa iti pui pe o hartie toate avantajele si dezavantajele iti vei da seama singur ce îți dorești. Succes!