| dulshe a întrebat:

Ma poate ajuta cineva? Unde pot gasi continutul cartii "Amintiri dintr-o calatorie" de Calistrat Hogas? As vrea continutul din ambele parti a acestei carti(Pe drumuri de munte si Spre muntii neamtului). Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Le gasesti la : http://ro.wikisource.org/wiki/Autor:Calistrat_Hogaş. Sunt ambele parti. Lectura placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La librarie sau la o biblioteca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da esti prost

| dargo a răspuns:

Salll
am scris o carte si caut ajutor am nevoie de cineva care sa o citeasca si sa o corecteze deci un critic literar sau ceva asemanator
si niste sugestii cum as putea sa o public
ma poate ajuta cineva?