| noescape a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva? Ma tot flodeaza unul.imi pica netul mereu si nu stiu ce sa-i fac. poate ma ajutati voi.multumesc.

Răspuns Câştigător
| StarDust a răspuns:

Fa rost de un firewall gen : comodo eu pasta il am de vreo 2 ani. si nu a reusit nimeni sa-mi pice netu si nici sa imi intre in calculator. happy iti apare si ip care floodeaza dar il opreste. ideea e daca vezi ip poti sa suni la provideru tau de nt si sa le zici ca te flodeaza. trebuie sa il opreasca. chestiile astea cica sunt interzisechatterbox

multa bafta :*

3 răspunsuri:
| florar a răspuns:

Schimba parolele si da emailurile la spam

| sckorpion a răspuns:

Nu ai specificat unde te floodeaza. Presupun ca pe Yahoo ( Messenger ). In acest caz uite ce ai de facut : Te pui invisible to everyone. Selectezi grupul "friends" > stealth settings > Appear online to selected contacts. Asta in cazul flood-ului cu mai multi boti, respectiv de pe mai multe ID-uri. Daca floodul vine de la o singura persoana, atunci "ignore him".

| noescape explică:

@StarDust am bagat acel firewall dar mai am si avastul..are vre`o treaba una cu alta?:d

Multumesc multhappy