| xXxBLaCKXxXANgEL a întrebat:

Ma puteti ajuta va rog as dori un cont IMVU 3d si nu stiu ce nume de avatar sa folosesc si as dori sa am stilul creatoarelor:hika, KisaTheCutie, FreakyKiki, aedah, Thriller, xXxPiscodelic si va rog sa respecatati stilurile si astept multe propuneri funda

Răspuns Câştigător
| FuegoJr a răspuns:

MikaHika, XxXOnly4MeXxX, HaDeA, HoRRoR, HikaTheCat, KisaMaX, FrEaKyGirl, XxXCooCaCoLaXxX, KiszTheDogz, MaxXxKiKi laughing Astea's toate care imi trec prin cap acum. fundita? Please big grin

1 răspuns:
| äπđÿ a răspuns:

XxXHasHGurlXxX < < < mie mi se pare ff tare rolling on the floor se zice ca femeia e drogu barbatului so thinking rolling on the floor