| BattleFieldByWindows a întrebat:

Ma puteti creste la Metin2ro?
Sunt la lv26 pe Hidra.
De cele mai multe ori intru pe CH1.
plz

2 răspunsuri:
| sorynm a răspuns:

Intra Pe CH3. Unde vei gasi mai des liber.Nu garantez ca mereu.Dar(banuiesc ca la 26 cresti la salbatici nu?) te poti intelege cu alti playeri, asa cum fac eu.Ex: Te rog lasa-ma sa stau aici pana fac lv pentru ca am ____ %. sau Lasa-ma 2 minute sa cresc si dupa locul e numai al tau(desigur, vei ramaneacolo rolling on the floor ). Bafta! Funda pls?smug

| jimmy132 a răspuns:

Http://www.g3710yang.yolasite.com/
Yang ieftin de la booti metin2. Ai 1kk gratuit, cadou inainte.Nu fi fraier, incearca si o sa vezi.