| simonafrumoasa a întrebat:

Ma scuzti nu inteleg engleza! imi puteti spune ce inseamna mai concret spusele fetei acesteia? http://www.youtube.com/watch?v=FxmZntIuQ_o&feature=relat ed? va rog fara comentari rautacioase daca chiar vreti sa comentati dati-mi un mesaj la privat.PUP! pa pa!

1 răspuns:
| 95Cosmin a răspuns:

Iei ulei cu care gatesti, il incalzesti in microunde si iti masezi scalpul cu el, dupa stai 4 minute cu capul in jos. Facand asta, sangele ajunge la ceva celule care stimuleaza cresterea parului. Dupa ea se spala cu ceva sampon care elimina pielea moarta care o ai pe scalp, si la sfarsit zice ca te poti spala pe cap dupa ce ai facut toti pasii aia.