| brunett3 a întrebat:

Ma simt ca naiba fara un motiv anume.crying
Plang in hohote si nu stiu de ce crying crying.
Voi ce faceti cand va simtitzi asa?sad
Oare de la ce poate fi?straight face

5 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

De la depresie... tuh sti ce ai

| Cjay a răspuns:

Pai depinde mi s-a int si mie dar cand m'a dezamagit un prieten sau de ex acum tin la cineva si e cu altcineva care o inseala si alea si nu int dc ...ma int f bine cu ea dar nah. te simty aiurea doar cand ai motive sau te doare ceva. in rest?

| alexutza003 a răspuns:

E de la hormoni

| AudImagini a răspuns:

Cred ca esti pe stop... thinking

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu ma apuc sa frec gresia si faianta. Putina munca serioasa te fac sa vezi intr-o alta perspectiva viata. Eu cred ca mie mi se intampla din prea mult rasfat si lipsa de ocupatie, din exces de odihna.