| nicolll a întrebat:

Acum mi-a venit sa plang asa deodata fara motiv! ascult melodii triste si plang, oare de ce? simt ca trebuie sa fac asta, ma simt nespus de trista crying

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Am avut si eu momente asemanatoare. Nu te simti implinita. Se poate sa fie fara motiv. Uneori ai o relatie frumoasa, ai tot ce iti doresti dar tot nu esti multumit. Mai degraba este o stare autoimpusa, vrei sa iti dovedesti ca ai sentimente, ca traiesti.

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu cand ascult melodii triste imi amintesc de vechi prieteni sau chiar de vechi iubiti. Si atunci incep dintr-o data sa devin trista.
Poate asta e si la tine.

Daca vrei sa-ti treaca, lasa muzica trista, si asculta ceva mai vesel.
De exemplu, eu devin vesela de fiecare data cand ascult melodia asta http://www.youtube.com/watch?v=1EVE9YrHxt8.

Poate functioneaza si la tine :D;;).

| Boo a răspuns:

Te`ai despartit de prieten? prietenii te trateaza cu indiferenta? esti mai sensibila decat trebuie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. cred ca ai o zi mai proasta sau seara ca sa nu se supere lumea pune te si dormi ca maine e o zi mai frumoasa capul sus ca viata merge inainte si schimba muzica oky bafta