| Diana_Dia_2000 a întrebat:

Macaroanele cu branza ingrasa? Consumate cu moderatie (odata la cateva luni)

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

De pofta acolo odata la nu stiu cat timp n-au nimic, cred ca merg si odata pe saptamana daca nu ai alte preparate mai bogate in calorii.

| RareşTPUro a răspuns:

Pastele ingrasa daca sunt consumate de 3-4 ori pe saptamana. Dar daca le consumi odata la cateva luni si cu cap, nu o sa pui pe tine nici 1 kg. Stai linistita, fara griji.

| RAY a răspuns:

Fiecare avem un metabolism bazal atata timp cat consumi cat ai nevoie nu ingrasa absolut nimic, de exemplu ai 1500 de calori ce manci in plus se depune ca grasime simplu

| CuriousStuff a răspuns:

Nimic nu ingrasa consumat cu moderatie. Si inversul e la fel de adevarat: Orice ingrasa daca se consuma in cantitati mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar excesele ingrasa.

| MistretulPufos a răspuns:

Normal ca nu

| Innsbruck a răspuns:

Poti manca orice fara sa te ingrasi, nu conteaza neaparat ce mananci, conteaza CAT mananci.

| VenomMMA a răspuns:

Pastele de obicei ingrasa, daca le consumi zilnic. Daca mananci o data la cateva luni, trec neobservate. happy