| LoveMusic a întrebat:

MAGDA CIOROBEA şi CĂTĂLIN MOROŞANU - VOTAŢI!

Echipa aceasta e preferata mea. Vreau să câştige marele premiu de 60.000 de euro! Deci, votaţi Magda şi Moroşanu la 1276, pentru că, Grigore ne-a dezamăgit şi şi-a bătut joc de persoanele care i-au fost alături şi fără de care nu făcea absolut nimic în concurs, adică, aceste persoane fiind Bursucu şi mai ales, Iuliana. Păcat de frăţiorul lui, Ionuţ, care este un scump şi nu un fals, ca şi el. Mă impresionează cazul lui, dar e nerecunoscător. Ce părere aveţi?

2 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Prea tarziu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi este indiferent cine castiga, dar Morosanu ar merita.
N-am sa-i votez, cum n-am facut-o cu nicio echipa de la dansez pentru tine.