| Maradona75 a întrebat:

Mai bine e să-i spui direct unei fete ca vrei să ai o relatie cu ea sau îi zici pe ocolite, ii dai semne? Dar cum voi cum ii ziceti unei fete ca vreti sa fiti cu ea?

1 răspuns:
| Florinx123 a răspuns:

Spune-i in fata ca o consideri draguta / frumoasa / si da-i semne.
Nu ii spui unei fete ca vrei sa fii cu ea si nici nu o intrebi asta, o scoti undeva si acolo dupa ce discutati pentru un timp incerci sa o saruti, iar daca iti raspunde la sarut te-ai facut cu o prietena.