| ellalove a întrebat:

Mai cand si unde se afiseaza repartizarea noastra la licee? Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| greenabstract a răspuns:

Daca erai atenta, iti aparea pe ghidul de inscriere la liceu pe ce data vor aparea repartizarile :).
De obicei se pun fisele cu repartizarile la scoala la care inveti [se pun in geam ].
Vor aparea si pe www.edu.ro.

Art.53. (1) În perioada 15 - 25 iulie 2011, absolvenţii depun la unităţile şcolare la care au fost declaraţi admişi dosarele de înscriere, cuprinzând actele de studii în original.
Pe 12 iulie se face repartizarea computerizata iar pe 13 iulie vor aparea.

8 răspunsuri:
| Catherine a răspuns:

13 iulie...zi cu ghinionwinking

| Alexandra_7889 a răspuns:

Pe 12 iulie pe net iar pe 13 la scoala
take care:*

| Deyux_5665 a răspuns:

Pe siteul ministerului in jur de 14-15 iuliebig grin

| Oana_9831 a răspuns:

Pe 12 sau pe 13 iulie se afiseaza:* se afiseaza si pe net pe
admitere.edu.ro Asta e site-ul de la minister(fundita?batting eyelashes ) te pup:* succes

| D_5637 a răspuns:

12 iulie

| diamondsx a răspuns:

Eu sunt din Galati...si la noi rezultatele sunt pe 12-13 iulie...dar scrie sin in cartea aia mica cu licee daca ai primit-o pe la sfarsit:happy

| Secret_4313 a răspuns:

Buna ellalove repartitia noastra se afiseazaastazi 12.07. 2011 pe situl www.edu.ro dupa ora 12 si la scoala la fel sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu:*