| Lluvia_8369 a întrebat:

" Mai eşti fată mare? " ---- ce înseamnă laughing? adica am eu o idee da` nuşh sigur big grin plss help mewinking fundăwinking URGENT laughing

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Aceasta expresie o folosesc rromi si se refera daca mai esti virgina.

6 răspunsuri:
| iamaprincess a răspuns:

Buna! adica daca :ai fost cu vreun baiat pana acum, in sensul de a te culcahappy
funda?

| Gabica a răspuns:

De obicei asta inseamna daca mai esti virgina

| badgirl6869 a răspuns:

A fi fata mare inseamna a fi virgina. funda?

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Adica daca ai facut-o cu cineva pana acum...asta inseamnatongue

| Alexandra_4047 a răspuns:

De obicei intrebarea asta se refera daca esti sau nu virgina, este o intrebare pe care o foloseau bunicii nostri. Sper ca te-am ajutathappy

| Raluka_5518 a răspuns:

A fi fata mare inseamna a fi virgina...