| mar2012 a întrebat:

Mai exista baieti seriosi pe lumea asta?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

Da! Dar sunt bine pastrati de fetle care i-au gasit!winking. Sau sunt prea seriosi ca sa aiba o relatie smug

10 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Din fericire da. Dar sunt destul de putini

| AnnaMariaaa a răspuns:

Sunt atat de raristraight face, dar sunt.

| Alex a răspuns:

@mariazanvetor: Dar mai exista fete serioase pe lumea asta?

| alin a răspuns:

Da...eu is serios tot timpulbig grin

| forever4you a răspuns:

Da inca exista dar nu sunt multi si e greu sa dai de ei...

| Bya132 a răspuns:

Spre mirarea noastra, da. Dar le-au luat fetele[winking]. E cam greu sa mai gasesti[sad], pacat ca noi, fetele, suferim prea mult[straight face], ma rog, uni sunt chiar prea seriosi[straight face]. ma rog. Ei spun ca ii criticam prea mult, noi fetele, dar daca ei nu accepta adevarul[hee hee], nu avem ce le face[:-p].

| sensibilosu a răspuns:

Nu stiu de ce, dar am impresia ca tocmai te-ai despartit de prietenul tau...ma rog

| eugenl a răspuns:

Depinde ce intelegi tu prin serios?

| razadeluna a răspuns:

Cu siguranta

| erickbest90 a răspuns:

Da, eu laughing vrei sa ne cunoastem?