| anonim_4396 a întrebat:

Mai sunt bune revistele Cool Girl si Bravo G?

Răspuns Câştigător
| Lexiiii a răspuns:

Eu le iau pe aman2. Cool girl e 5 lei si apare odata pe luna, si se merita toti bani.Ai ce citi din ea.
http://www.coolgirl.ro/new/home/
Si bravo girl si acolo ai ce citi. Pentru 2 lei chiar ai ce citi. Eu le citsc cu mare drag.
Au o gramada:horoscop,ce haine se poarta,teste,intrebari, dragoste, trucuri pentru a arata mai bine etc.

2 răspunsuri:
| Aly359 a răspuns:

Despre Cool Girl nu am ce sa zic pentru ca nu o iau. Dar iau Bravo Girl si pot sa spun ca mi se pare Ok nu am ce comenta despre ea. Sper ca te-am ajutat pup!

| Dutika a răspuns:

Da sunt foarte bune