| Anonnnnn a întrebat:

Mai vreau raspunsuri la intrebarea asta: http://www.TPU.ro/......undooiiii/
raspunsurile le scrieti aici. fundoiii:))

1 răspuns:
| spumiii a răspuns:

Sincerhee hee. eu fac manevra cu penaru laughing. si ma pun in ultima banca smug. si daca am decolteu whistling. imi prind foitza cu doua ace chiar la incepututt'l decolteuui blushing
si tot timpu ma fac ca ma scarpin. si daca ma uit. nu imi zice profesoarele nimic. doamne doar nu o sa se uite la mine'ntre tzate rolling on the floor.

sper sa-ti iasa >:d