| ElenaDiana a întrebat:

Maine am curs festiv, si am nevoie de un discurs pentru profesoara de desen, ce pot sa scriu? (clasa a 8) va rog...

2 răspunsuri:
| NicoNicoNiiiii a răspuns:

Cam despre ce ar trebui sa fie? ai putea sa tii un discur despre operele unui artist care-ti place sau ceva in genulwinking

| ElenaDiana explică:

Nu, trebuie sa spun ceva despre porfesoara ...si cum au fost orele cu ea.in decursul anului?>Aoleeuuuu, azi am bacnhetul si eu inca nu mi-am facut discursul.Sunt praff. fundita.