| Cristinafgmcriss a întrebat:

Maine am o intalnire cu un baiat de la mine din liceu, vorbim pe mess deja de aproape o saptamana si o zis ca ma place. Iar maine la intalnire cred ca o sa vina cu cativa prietenii. E ceva normal sa vina cu mai multi prieteni? Am vrut sa o chem si eu pe prietena mea dar o zis ca ea n.are chef sa vina asa ca o sa merg numai eu. Habar nu am ce o sa fac acolo mai ales ca nu o sa fim singuri. Cum ar trebui sa procedez?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil se simte timid sa vina singur si atunci ii ia si pe ei sa-i dea curaj. Nicicum, du-te si vezi pe moment cum actionezi.

| anoniiim1807 a răspuns:

Dupa parerea mea nu ai cum sa placi o fata doar vorbind pe mess. Iar faptul ca mai vine si cu prietenii mi se pare total deplasat. Nu mi se pare normal.
Voi nu o sa puteti vorbi cum ar trebui. Eu cred ca nu o sa iasa nimic ok din treaba asta.
Insa iti urez succes :*