| comyne a întrebat:

Maine este ziua mea si as vrea sa stiu daca ajunge o piza party (40x60) pentru 5 persoane.Ar fi mai bine sa comand trei Pizza normale?(toate de la Pizza Ibiza)

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cumpara cate una pentru fiecare persoana, asa e frumos, la multi ani

| Andreeush a răspuns:

Nu e de ajuns doar una. Mai ales ca este o zi importanta.
La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mulți ani! Multă sănătate și noroc!winking
Pentru fiecare câte una. Eu așa am făcut și toată lumea a fost mulțumită.

| Dom1 a răspuns:

Ooo, la mulți ani, și a mea tot pe 6 ian. este, eu unul le fac o surpriza, nu le cumpăr nimic.
Dacă vrei sa i saturi cumpăr 4 pizza normale, sa nu ii auzi ca se plâng: s-a terminat pizza!