| wann a întrebat:

Maine imi iau Terra Nova si nu stiu ce nume sa ii pun : Atis, Alroy, Astor habar'n-am, vreau si eu idei cat mai multe dar nu alea insirate de pe net, funda!

1 răspuns:
| RoxxyFoxxy a răspuns:

Daca ii baiat:Aron, Adishor, Adolf, Adonis, Agor, Aky, Al bundy, Alachin, Albert, Aldo, Alessandro, Alf, Alfi, Alfie, Alfonso, AlioS, Alonz, Alpi, Alupegus, Amedeo, Amic, Amir, Amo, Amos, Andrusk, Andy, Angel, Angely, Angorr, Antonio, Antrax, Aramu, Ares, Argo, Ariel, Aristotel, Arki, Arko, Arlequino, Armin, Arnold, Arshinel, Artemis, Aschiuta, Asde, Ashor, Askyn, Aslety, Astor, Athos, Axel, Axi, Axy, Azorelly. Sper sa te ajute...Mie imi plac mult:X Sper ca te-am ajutat Si cred ca sa-i pui cu A numele ca i-s-ar potrivihappy