| anonim_4396 a întrebat:

Maine incepe scoala... Eu ma bucur, sunt in clasa a zecea, imi plac profesorii, colegii... Dar mi se pune un nod in gat cand ma gandesc, nu stiu de ce.
Voi cum va simtiti?

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Extraordinar avand in vedere ca am terminat liceul.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu trec a 12-a si inca simt fluturasi in stomac atunci cand ma gandesc la prima zi de scoala laughing)

| Ritsuko a răspuns:

Si mie mi se pune un nod in gat.Adica sunt ''emotionata'' pentru prima zi, dar apoi mi se cam ia. Adica toti acum, primele 2 saptamani sunt super ok, dupa toti numara zilele pana la vacanta de Craciun.