| pinkflower a întrebat:

Maine se face scoala? Adica ma refer la faptul ca e 24 ianuarie si este Unirea Principatelor Române si ar trebui sa fie zi libera. Voi mergeti la scoala?

14 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Contrar asteptarilor, maine da, se face scoala. Eu merg la scoala, si atata timp cat nu vi s-a spus nimic de la scoala, te sfatuiesc si pe tine sa faci acelasi lucru.

| fluturas a răspuns:

Da, mergem la scoala sad

| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Da, se merge la școala.

Toate cele bune!happy

| Firefly a răspuns:

DA! Maine se face scoala.Toamna trecuta a fost o propunere in Parlament de a se acorda zi libera pe 24, dar s-a renuntat la idee.
(Eu asa stiu.)

| ZoZoHeart a răspuns:

Da, mergem si nu s-a anuntat absolut nimic de o zi libera pe 24 Ianuarie. Fie vorba-ntre noi, dar, cine n-ar vrea zi libera maine, nu? big grin

| SecretWish a răspuns:

Da, maine se face scoala! ore normale.

| alexXxa_4040 a răspuns:

Da se face. N-au aprobat-o.

http://stirileprotv.ro/......cesta.html

| dulkika a răspuns:

Diriginta mea a zis ca se face deci eu merg.

| AnduZy a răspuns:

Majoritatea elevilor nu merg maine la scoala, dar poti suna o colega pentru a fi sigura, nici eu nu trebuia sa merg la scoala. dar avem un program cam complicat.Ai grija. byewavewinking

| sonya69 a răspuns:

Din pacate da ...se face scoala!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi s-a anuntat ca se tin cursurile[braila la liceu]acum nu stiu sigurthinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se face scoalasad...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, ne ducem la scoala, pentru ca legea nu a fost inca aprobata. Aboa de la anul' vom fi liberi pe ziua de 24 ianuariekiss
Pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

hee heeDa maine eu fac scoala...eu am specialitatea ca sunt la o scoala de arte... oricum iti urez distractie de Ziua Unirii.love struck