| anonim_4396 a întrebat:

Maine trebuie sa merg la strand dar am o problema. Sunt pe ciclu de o zi si nu stiu ce sa fac. Va rog nu-mi spuneti sa folosesc ob-ul pentru ca nu-l folosescbig grin. Ce sa fac PS:Nu pot sa merg in alta zi deoarece merg cu clasa.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Du-te dar nu intra in apa, iti iei pantaloni scurti

| Mihaelazet8 a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu vara trecuta cand am fost la mare, eu mi-am luat pantaloni scurti si cand intram in apa eram mai rezervata, adica sora mea ma impingea in larg si chestii de genul si eu ii spuneam ca nu vreau, nici eu nu am folosit ob-uri, ci absorbante normale. mult succes!