| StefanCsLove a întrebat:

Mama mea este nascuta pe data de 11 feb 1966 ce este in zodiacul chinezesc?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Este "cal". Anul Calului: 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002
Persoanele nascute in anul Calului sunt populare. Sunt bine-dispuse, pricepute cu bani si receptivi, desi uneori vorbesc prea mult. Sunt intelepti, talentati, priceputi cu mainile si au unoeri o slabiciune pentru persoanele de sex opus. Sunt nerabdatori si energici cu privire la orice cu exceptia rutinei zilnice. Le plac distractia si adora multimile. Sunt foarte independenti si arareori accepta un sfat. Sutn compatibili cu Tigri, Caini si Oi.
http://www.zodiac-chinezesc.ro/

Elianna
| Elianna a răspuns:

Mai este si zodiacul chinezesc arboricol, unde mama ta este "curmal".
http://www.horoscop-2008.ro/......gina-0.htm

| Delire a răspuns:

Dupa Zodiacul Chinezesc:
- zodia Cal (de Foc)
- ascendent in Cocos

:*:*:*

| BlueEyes90 a răspuns:

In zodiacul chinezesc este: Cal(de foc).
In zodiacul indian este: zodia Apa.
In zodiacul druidic este: zodia Cedru.
In zodiacul floral este: zodia Bujor.

Sper ca te-am ajutat.