| alexiulian15 a întrebat:

Merita sa lucrez la tazz 4 ore

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Salut!
O să îți vorbesc din proprie experiență.
Cu mașina nu prea merita sa faci patru ore că nu îți scoți cheltuiala pe combustibil, dar dacă faci între 6-8 ore merita.
Cu bicicleta cred că merita sa faci patru ore că nu ai grija benzinei dar îți dai seama că oboseala e mare pe bicicleta.
Bine daca combustibilul ar fi mai ieftin poate se rentează să faci și cu mașina.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

La intrebarea asta esti singurul care iti poti raspunde, fiindca noi nu avem habar daca merita pentru tine sau nu.
In principiu, merita sa muncesti oriunde, atata vreme cat este munca cinstita care iti aduce bani!