| Gicologicolo a întrebat:

Merita sa te duci la festivale cum ar fi Untold, Never Sea, Electric-Castle si altele? Voi ce parere aveti despre ele?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde ce tip de persoană ești. dacă îți plac cluburile și concertele, du-te. dacă eși genu de persoană care vrea doar liniște și nu-i place gălăgia și îngrămădeala eu zic că nu-i un loc pentru tine.
iar dintre astea eu aș alege neversea, ai și festivalu care aduce artiști tot mai faini și ești și la mare big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu merita

| alexalx1234 a răspuns:

Intr-o tara ca Romania unde manelele si toate cocalarismele sunt iubite de majoritatea oamenilor cred si eu ca multi vor spune ca nu merita. Eu unul spun ca merita. Poti avea o experienta placuta.