| andreea_7833 a întrebat:

Mesaje de Florii pentru parinti.Cine ma poate ajuta cu cele mai frumoase primeste funda.

2 răspunsuri:
| Bee123 a răspuns:

1.Florii alese si zile senine, saptamana patimilor sa te tina in leagan de flori si lumina curata DUMNEZEIASCA.
2.Totul depinde de TINE INSUTI, tot ce conteaza e ziua de astazi, pretuieste-o! diseara o vei pierde. Viata nu e asa lunga ca sa ne permita sa uram sau sa iubim prea mult, dar mai ales nu ne permite sa fim certati cu cei dragi!
3.Totul pe lume se schimba… doar florile se deschid in fiecare primavara… Pentru ca esti minunata, toate florile din lume iti ureaza la multi ani!
4.La multi ani, la multa fericire, la multa iubire, la mult noroc si la multe dorinte implinite… toate pentru floarea mea speciala, care esti TU!
5.La multi ani, la multa fericire, la multa iubire, la mult noroc si la multe dorinte implinite… toate pentru floarea mea speciala, care esti TU!
6. Tata bun, mama iubita, azi e ziua potrivita sa va spun ce va doresc, sa v-arat cat va iubesc. Va doresc intai de toate un an plin de sanatate, voie buna, trai usor, bucurie si mult spor.
PASTE FERICIT!

| kmarianak a răspuns:

Draga mea Narcisa, ocupi un loc special in peisajul admirabil al primaverii precum si in sufletul meu. Esti speciala si unica! La multi ani de Florii!
Draga Violeta, esti mica si gingasa, inocenta si frumoasa. De Florii sa ai parte doar de bucurii. La multi ani!
Drumul vietii tale sa fie presarat cu flori, ghiocei ca sa iti pastrezi sufletul tanar si curat, trandafiri ca sa fii vesnic iubita si margarete pentru a-ti aminti mereu sa zambesti. Esti cea mai aleasa floare intre flori!
E timpul sa renastem odata cu Primavara, e timpul sa spunem "La Multi Ani!" celei mai frumoase flori din viata noastra!
Mai multe mesaje, urari si felicitari gasiti pe: http://www.universdecopil.ro/......lorii.html