| specialistul97 a întrebat:

Metin-2

Ce este ala Private Server? adica? ce inseamna?
Cum sa faci fieraru sa nu esueze. sau sa poti si in alte moduri sa iti faci armele +5 sau +6?
De ce numai merge acum Metin 2? cand vreau sa ma conectez spune ceva de genu eroare serverr.
Cum poti sa cresti mai repede?
Unde gasesti obiecte tari?

Dau funda la cel mai bun raspuns happy

3 răspunsuri:
| Th3J0k3r a răspuns:

Metin 2 private inseamna ca rata de crestere este mai mare(de obicei de 1000%-adica cand omori un caine cresti 3 lev)armele de obicei nu esueaza in privat(ca sa fii sigur ca nu esueaza trebuie sa bagi pergament binecuvantat-adica in loc sa dispara armele sau armurile se scade 1+). armele in privat se gasesc la negustoru de arme.de obicei se gasesc fms, rib, arcuri de 30(deci arme de 30 ). armurile se gasesc la ce de armuri(aici se gasesc toate armurile (in unele servere se gaseste si otel sau king))ex de metin privat:united, mijagi, morfy, sekai.in astea iti da cal militar si otel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Privat server inseaman ca tu cresti mia repede iti da mai mult yang per creatura si pe private este pergament binecuvantat si nu-ti esueaza si acolo iti da iteme +9 sau le poti face

| D4ny4WIN a răspuns:

Dar cum intru pe un asemenea server?