| Roberta00 a întrebat:

Mi-am blocat rezerva de la stilou in capcacul stiloului cum pot sa o scot?

Răspuns Câştigător
| chocolate_2145 a răspuns:

Bunakissskumpowinkingpoti sa o scoti astfel:
-introduci un batz(o scobitoare_
-dai cu capacul de masa(sa fie cu gura in jos)
-dai cu o piatra in capacul stilouluilaughingsper ca te-am ajutathee heefunda te implooor ar fi primacrying

4 răspunsuri:
| Ionutzz97 a răspuns:

Vezi u fi creativa

| theea_5574 a răspuns:

Suge din capac pana o scoti de acolo
laughing

| vanhilla2010 a răspuns:

Pai te ajut eu.
Iei o sarma subtire si o bagi in botul rezervei, apoi tragi laughing)asa am facut eu cand eram mai mica! :]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui ulei cat crezi in capacul stiloului lasi capacul in jos pana cand pica rezerva dela Alexandra sper sa te ajutewinking thumbs up