| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am comandat de pe cel niste produse din mai multe locuri.O sa ajunga odata toate sau pe rand? Cam in cate zile o sa ajunga? precizez ca astazi mi-am comandat.

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Pe rand in 2-3 zile lucratoare

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca ai comandat din mai multe locuri, probabil ca o sa vina in zile diferite (dar nu este o regula clara). Legat de perioada cand o sa vina, scrie acolo la comanda in cat timp (cu estimare). Dar in principiu in 2-4 zile ar trebui sa vina.

Bafta!