| NightBird a întrebat:

Mi-am cumparat castelani si as vrea sa stiu dupa cate spalari se mai decoloreaza culoarea.Eu am parul saten inchis si nu stiu cat de bine o sa se prinda culoarea(nu vreau sa-l decolorez). Daca ati incercat va rog sa-mi spuneti si mie. fundita!

Răspuns Câştigător
| Awndre a răspuns:

Eu am incercatbig grin dar dupa ce mi-am decolorat parul. de la saten la blond. A iesit rooz rozbig grin. Pai la fiecare spalare se ia putin cate putin. Poate sa tina de la 5-6 spalari pana la 8-9 spalari. Depinde cat il tii in cap sa-si faca efectul. Daca il pui pe saten inchis o sa-ti iasa un fel de roz inchis inchis sau movhappy. Sfatul meu e sa nu-ti faci tot parul deodata. Incearca pe o suvita mai intai.
Funda?batting eyelashes

1 răspuns:
| Muflă a răspuns:

Nu prinde pe șaten închis. Crede-mă, am încercat chestii mai închise gen albastru de metil sau violet de gențiană, n-a prins niciuna. Acum dacă vrei să-ncerci încearcă, eu doar ți-am zis.