| blackrose269 a întrebat:

Mi-am cumparat o cartela de reincarcare si codul nu mergea.Erau 2 si eu neavand Cosmote de foarte mult timp, le-am incercat pe rand pe aman2. Mi-au blocat cartela cu toate ca aveam 6 euro credit in cont.Am fost in mall si m-am dus furioasa direct la cosmote si am explicat care e situatia. mi-au spus sa sun la relatii cu clientii si sa deblochez cumva.nu stiu ce sa fac, ajutor!straight face.

2 răspunsuri:
| Lavinia a răspuns:

Ce cod?
PIN?
daca e PIN-ul, las'o blocata, suna la *100# si selecteaza schimbare cod pin, iti va cere PUK-ul si iti vei schimba PIN-ul

Răspuns utilizator avertizat